Koncert ke 100. výročí založení Československa

24.10.2018 19:00
Home Credit Arena
ŠIMMI AG, a.s.

O akci

Liberecká Home Credit Arena hostí Koncert ke 100. výročí vzniku Československa

 Letos si připomínáme 100 let od založení Československého státu a po celý rok probíhají nejen v Libereckém kraji slavnostní akce, jež toto jubileum v rámci projektu Rok republiky připomínají. Pozadu nezůstane ani liberecká Home Credit Arena, která ve středu 24. října 2018 hostí Koncert ke 100. výročí založení Československa.

V průběhu večera vystoupí s pásmem „nezapomenutelných písniček, na které se zapomnělo,“ soubor divadla Semafor v čele s Jiřím Suchým a Jitkou Molavcovou a se speciálním hostem, zpěvákem populární skupiny Chinaski, Michalem Malátným. Těšit se můžete i na další skvělé hudebníky jako je Hana Zagorová s Boom!bandem Jiřího Dvořáka a chybět nemůže ani zástupce slovenské scény, kapela No Name. Nebude chybět ani liberecký Big'O'Band.Celým večerem provede Marcela Augustová. Prostřednictvím vzpomínkových videoprojekcí představíme celou historii Československé, potažmo České republiky včetně nejzásadnějších momentů našich novodobých dějin.

Připojte se k oslavám tohoto kulatého výročí v liberecké Home Credit Areně. Předprodej vstupenek v síti Ticketpro.

 

Majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel  -  v případě prodeje max. 50-ti vstupenek do VIP patra, bude občerstvení zajištěno formou „ala carte“. Při návštěvnosti více jak 50 osob bude zajištěn catering za cenu 300,- Kč.,

Jednorázový vstup do VIP Patra nebo pronájem SKYBOXU 
Cena 2000 Kč + vstupenka
V případě zájmu nás kontaktujte na rutova@homecreditarena.cz

TRIBUNA sezení
698
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel (částka neobsahuje cateringové služby)
698
ZTP/P – vozíčkář , doprovod 698,- Kč
zdarma
ZTP/P - nevozíčkář, doprovod 698,- Kč
zdarma
PLOCHA 1.kategorie
1 100
PLOCHA 2.kategorie
900
PLOCHA 3.kategorie
700