Čedok

O akci

Cestovní kancelář ČEDOK s 90ti letou tradicí nabízí velký výběr pobytových a poznávacích zájezdů v zahraničí i v České republice. Své postavení mezi nejuznávanějšími cestovními kanceláři si zasloužila díky spolehlivosti a roky prověřené kvalitě služeb. Úspěšnost CK Čedok potvrzují i opakovaná vítězství v anketě TTG Travel Awards. ČEDOK se zaměřuje především na zahraniční pobytové a poznávací zájezdy, přičemž myslí i na rodiny s dětmi či seniory.

Zaměstnanci BENTELERU mohou čerpat následující slevy:

1. Slevy v období po skončení předprodejů
Sleva 15% ze základní ceny leteckých pobytových zájezdů na osobu (neplatí pro pevné dětské ceny a fakultativní služby). V případě, že bude veřejně dostupná sleva (např. Letní sleva vyjma slevy „V poslední minutě“) vyšší než 15%, bude klientovi poskytnuta aktuální veřejná sleva + sleva 800 Kč na osobu (neplatí pro pevné dětské ceny a fakultativní služby).

2. Pobytové zájezdy autokarem a zájezdy s vlastní dopravou
- sleva 10 % ze základní ceny (neplatí pro pevné dětské ceny a fakultativní služby)
- sleva 5% ze základní ceny tuzemských zájezdů

3. Sleva z nabídek „V poslední minutě“ pro zaměstnance partnera a doprovodné osoby ve výši Kč 500,- na osobu z leteckých pobytových zájezdů a Kč 300,- na osobu z autokarových pobytových zájezdů

Jak uplatnit slevu

Podmínky čerpání slevy – slevy lze uplatnit při dodržení následujících podmínek:
Zaměstnanec partnera je povinen předložit zaměstnanecký průkaz nebo jiné potvrzení jako doklad o zaměstnaneckém poměru s partnerem.
Slevy lze uplatnit u nově zakoupených zájezdů, tj. při skládání první zálohy v celé síti vlastních cestovních kanceláří Čedoku.
Slevu lze uplatnit i pro všechny doprovodné osoby, pokud cestují spolu se zaměstnancem partnera.
Slevy jsou poskytovány pouze ze základní ceny zájezdů uvedené v katalogu nebo na webu, sleva se nevztahuje na příplatky a doplatky.
Slevy uvedené v bodě 1 pevnou částkou ve výši 800,- Kč lze kumulovat (sčítat, kombinovat) např. se slevou za „Včasný nákup“ či slevou „Tip týdne“.
Slevy uvedené v odstavci v bodě 2 procentní sazbou ve výši 15 % nelze kumulovat (sčítat, kombinovat) s jinými slevami, např. se slevou za „Včasný nákup“, „Letní slevou“ či slevou „V poslední minutě“.
Slevy uvedené v bodě 3 procentní sazbou ve výši 10 % a 5% nelze kumulovat (sčítat, kombinovat) s jinými slevami, např. se slevou za „Včasný nákup“, „Letní slevou“ či slevou „V poslední minutě“.
Slevy uvedené v odstavci v bodě 4 lze využít na nákup zájezdů v režimu „V poslední minutě“, ale neplatí pro pevné dětské ceny a fakultativní služby.
Slevy nelze využít na dětské ceny v akcích „Dítě zcela zdarma“, „Pobyt pro dítě zdarma“, „Pevná dětská cena“.
Zájezd musí být hrazen reálnými penězi nebo dárkovými poukazy Čedoku, nikoli slevovými nebo hodnotovými poukázkami.
Slevy nelze uplatnit na speciální zájezdy pro seniory.