Sport Live 2018

Největší sportovní veletrh v severních Čechách

Sport Live 2018

SPORT LIVE 2018 13. ročník je největší sportovní akce v severních Čechách věnovaná všem milovníkům sportu. Více než 50 sportovních klubů z celého libereckého kraje zde reprezentuje svůj sport a naprostá většina klubů nabírá nové členy z řad nejmladších nadějí. Na ochozu Home Credit Areny najdete i výrobce a prodejce sportovních potřeb a vybavení, kteří zde prezentují své produkty, představují novinky a vyprodávají zásoby s velkými slevami. V rámci doprovodného programu se na ploše arény předvedou divákům nadějní sportovci libereckých oddílů a sportovních center.
Součástí veletrhu bude i samostatná FIT ZÓNA, která na malém pódiu představí novinky ve světě fitness, krátké workshopy zaměřené na zdravou výživu i nové trendy v kondičním cvičení.

Veletrh Sport Live 2018  pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, primátora města Liberce Tibora Batthyányho, a Unie Českého Sportu.


Novinky z programu Sport Live 2018

STK pro chlapy - Po roční přestávce bude opět STK pro chlapy součástí veletrhu. 

 

Home Credit Arena a Sport Park Liberec
Sobota 8.9.2018
ZDARMA

Registrace na veletrh SPORT LIVE 2018 SPUŠTĚNA

uzávěrka registrací vystavovatelů - 31.7. 2018

Pro vystavovatele

Staňte se vystavovatelem a využijte možnost prezentace na největším sportovním veletrhu v severních Čechách. Nabídka je určena všem firmám zaměřeným na sport, sportovní vybavení a oděvy, zdravý životní styl, rehabilitaci, dále sportovním centrům a areálům a také sportovním klubům, oddílům a nejrůznějším spolkům zaměřeným na sport a volnočasové aktivity. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailu.

Firmy, které nejsou sportovního zaměření (prezentace aut, pojišťovnictví, atd.) se mohou na veletrhu rovněž prezentovat, cena je řešena individuálně.


Kontaktní osoby pro veletrh

Petr Hrubeš - manažer veletrhu
+420 488 048 163
hrubes@homecreditarena.cz

Marek Luft - kontaktní osoba pro vystavovatele
+420 488 048 118
+420 731 645 965
luft@homecreditarena

Podmínky účasti na veletrhu

Účast na veletrhu SPORT LIVE zpoplatněna registračním poplatkem:
Firmy: 1000 Kč bez DPH
Kluby, oddíly, sportovní neziskové organizace: 500 Kč bez DPH
Nesportovní nezisková organizace: dle domluvy s pořadatelem

Instrukce k platbě obdržíte po odeslání přihlášky na veletrh společně s jejím potvrzením. Poplatek zahrnuje výstavní plochu, zapůjčení vybavení (stůl + židle), energie, prezentace na kostce + pásu a zápis v katalogu vystavovatelů.


Prezentace ve veletržním katalogu

Prezentujte se v rámci veletržního katalogu, který je tištěn v nákladu 5.000 ks. Týden před veletrhem je distribuován promo týmem a také ho dostanou všichni návštěvníci veletrhu.
Kapacita inzercí v katalogu je omezená.

Cena: 3.000 Kč bez DPH
Formát: A5, ořezové značky, ve formátu PDF
Uzávěrka inzerce je do 31. 7. 2018

0
POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ na akci
0
ODDÍLŮ A FIREM VYSTUPUJÍCÍCH V RÁMCI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
0
POČET VYSTAVOVATELŮ NA VELETRHU
0
POČET SPORTŮ K VYZKOUŠENÍ NA VELETRHU

Partneři Sport Live 2018